Fason Kozmetik Üretim

Kozmetik Üretimi

Naturel Medikal uzun yıllar hastane ve medikal sıvı kimyasallar ve kozmetik ürün deneyimleri sonucu üretim tesislerinde kendi markaları için üretim yapmak isteyen zincir mağazaları için onların markası ile fason kozmetik üretimi ve kozmetik fason dolum hizmetlerini de bünyesinde vermeye başlamıştır.

Kozmetik Fason Üretim

Naturel Medikal araştırma geliştirme (AR-GE) ve üretim geliştirme (ÜR-GE) ile çalışma ortağı kozmetik üretim firmaları için kozmetik ürün üretimi danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Dolum

Tesisimiz de yüksek dolum kapasitesi ile istenilen adetlerde parfüm, şampuan, kolonya, krem, losyon, güneş yağları, güneş kremleri, diş macunu için fason dolum işlemleri markalı ve markasız olarak yapılmaktadır.

Ambalajlama

Ürünlerin kutulanması için kozmetik dolum tesisi içerisinde bulunan paketleme makineleri ile otomatik olarak yapılmaktadır. Fason kozmetik üreticileri arasında fason ambalajlama ve dolum ile sizlere herhangi bir yük olmadan ürünleriniz itinalı şekilde kutulama ve paketleme işlemleri tamamlanır.

Fason Kozmetik Üretimi İstanbul

Firmamız İstanbul, Beylikdüzü - Avrupa Yakasın da bulunmaktadır. Bulunduğumuz konum itibari ile hava alanına, TEM otoyoluna yakın mesafede olup, imalatı tamamlanan ürünleri Anadolu’ya ürün sevkiyatlarımızda trafik sorunu olmadan araçları kolayca sevk edebilmekteyiz.
Kozmetik üretimi yapan firmalar arasında fason üretim kozmetik konusunda deneyim kazanmış bulunmaktayız ve kaliteli, uygun fiyatlı fason üretim, dolum, ambalajlama, kutulama ve paketleme hizmetlerini sunuyoruz.
 
Detaylı bilgi edinmek için firmamızı ziyaret ediniz.